כנס שמ"פ השני
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

מתי?

יום שישי 20.9.19

8:00-13:15

מקום?

מרכז דעת 

בן אביגדור 5 - תל אביב יפו

מחיר?

80 עד 120 שח 

מה בתוכנית?

מחיר ?

100 שקלים לכרטיס אחד במכירה מוקדמת

160 לצמד כרטיסים במכירה מוקדמת

120 לכרטיס אחד ברכישה ביום הכנס (במידה וישארו כרטיסים)

08:00-8:50

"נשימ–ה' יוגה"   

תמר רוטשטיין

על העדינות 

יעל פינקל 

תנועת הטבע הנשי עם תמי ורדי
09:00:10:10                         דברי פתיחה וחזון , והרצאה של מרווה זוהר
הפסקה
10:30-11:45 האוהל האדום היכרות עם שיטת המודעות לפוריות את הווסת הבאה תחווי אחרת  חינוך ילדים ומתבגרים למיניות בריאה שמ"פ וזוגיות

תזונה לאיזון הורמונאלי

  עינת לב אבי נוימן מירב שרמן דפנה פלר מיכל שונברון מאור סולו
הפסקה
12:15-13:30 מיניות וחשק מיני נשי ריענון וחידודים של השיטה ואגינה וגניקולוגיה- התלכנה שתיהן יחד?

המסע אל המעבר 

me'ever

עיסוי רחם בשיטת ארויגו האישי הוא פוליטי? על הרחבת מעגלי המודעות הנשית
  אבישג מאיה זלוף אליענה יהודה שרון אירושלימי איילת בוכניק נטע שחר תמר
13:30-13:45 סיום

אני רוצה להרשם אבל אני מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל avishagmaya@gmail.com 

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

"נשימ–ה' יוגה"  עם תמר רוטשטיין

נשואה ואם לשש, מכשירה מורים ליוגה ומדייטציה . מנחה וותיקה של שיטת המודעות לפוריות 


כמה מתח וסטרס נצברים בתוכנו...נדבקים לאיברים ...
ובתוך כמה רעש ,
אנו חיים ....
בואי , ניתן לעצמנו הזדמנות להניח...
דרך עבודת גוף-נשימה–תודעה
נפחית במידת מה את הלחץ,
נאפשר בתוכנו מרחב פנוי ,
שייכנס אויר.
רוגע.
נשימה.

יוגה בהתאמה למעגל האישה.

תנועת הטבע הנשי עם תמי ורדי 

מותיקות מנחות שמ"פ בארץ, מרכזת פרויקט הסברה לצעירים ובני נוער במיניות בריאה מטעם מרפאת לוינסקי , ומנחה מפגש שבועי ברחובות בשפה תנועתית של ריקוד חופשי בשם "המרחב הפתוח"- Open Floor.

 

“פִּתּוּלֵי הַדָּג בִּשְׂחִיָּתוֹ, רִקּוּד הָעֵשֶׂב שֶׁרוֹחֵשׁ לָרוּחַ בַּשָּׂדֶה, מַשַּׁט הֶעָנָן, זְרִימַת הַנָּהָר, נְדוּדֵי גַּרְגִּירֵי הַחוֹל, פְּעִימוֹת הַלֵּב, גַּלֵּי הַנְּשִׁימָה – הַכֹּל, הַכֹּל מָצוּי בִּזְרִימָה מַתְמֶדֶת. הַכֹּל נָתוּן בְּשִׁנּוּי בִּלְתִּי פּוֹסֵק. רֶגַע נוֹלָד, רֶגַע קָמֵל. רֶגַע נִרְקָם, רֶגַע נִפְרָם. רֶגַע נִפְגָּשׁ, רֶגַע נִפְרָד. רֶגַע נִטְעָן, רֶגַע מִתְרוֹקֵן. הָעוֹלָם רוֹקֵד. הַחַיִּים פּוֹעֲמִים בְּלֹא הַתְחָלָה וּבְלֹא סוֹף… ("כאור בשולי הענן"/ נעמה אושרי).

מוזמנות לרקוד את התנועה הבלתי פוסקת שבפנים. אין כזו נכונה או לא, יפה או לא.. יש רק מה שרוצה להרקד, והאופן שבו המוסיקה מתחוללת בגוף בכל רגע נתון. מתאים לכל אחד ואחת. אין צורך בניסיון קודם. רק בתשוקה לנוע.

אנא בואו עם בגדים נוחים, שכבות קלילות, רגליים יחפות, ובקבוק מים.

על העדינות - יעל פינקל 

משה פלדנקרייז אמר:
כשאת יודעת מה את עושה, את יכולה לעשות הכל.
איך בכלל מתחילים לדעת מה אני עושה ומתי?
זאת הזמנה להאט,
להקשיב לתחילתה של תנועה,
לנקודות המשען של הגוף,
בחיפוש אחר תנועה יעילה ונוחה נטולת מאמץ
להתבונן במה שעולה בנו כיצור אנושי
רגשית, מנטלית, גופנית
דרך הפיזיקליות של התנועה.
להפריד בכדי למצוא חיבור.
לנוע כדי להשתכלל.
לגלות מה זו תנועה אלגנטית
ואיך מחברים את הרעיון הזה לחיים

מרווה זוהר

מיילדת, משוררת, אשת חזון ומרפא. מייסדת בית הספר לגינקוסופיה המכשיר מטפלות ללוות נערות ונשים בגישה הוליסטית פמיניסטית. מייסדת והוגה של הקליניקה הקהילתית הנשית. בעלת ניסיון עשיר כמורה ומרצה ברחבי העולם, לרבות הרצאת TED. במסגרת התואר השני אותו סיימה בהצטיינות יתרה בבר אילן, חקרה אלימות נגד נשים. בעלת ידע נרחב בפוסט טראומה ונסיון עשיר בעבודה עם שורדות אלימות מגדרית. עבדה כמיילדת באפריקה, צפון אמריקה וישראל.
בימים אלו היא משמשת כמנכ"לית-מייסדת של אמ"ן (אדמת מרפא נשית) קהילה המוקדשת לחגיגה וללימוד של החכמה הנשית, וכוללת מענה מותאמת לנשים המתמודדות עם פוסט טראומה מאלימות מינית

 

חכמת האישה השלמה- הדרך להארה, לתיקון עולם, ולשלום
הדרך להארה ולתיקון עולם עוברת ברחם, בפות ובהפרשות. זה עד כדי כך פשוט ועד כדי כך מורכב. נשאר רק לשמוע, להבין, להאמין ולהקשיב למה שאומרת לנו חכמת האישה.

האוהל האדום  עם עינת לב 

גינקוסופית, מלווה נשים בתהליכי הקשבה לרחם, מעסת רחם ומנחת שמ"פ. נשואה באהבה ואם לארבעה.

 

על ההרצאה - ושיח על המשמעות העמוקה של מחזוריות ודרכה של הרחם לשמש עבורנו מצפן פנימי ליצירת בריאות 

היכרות עם שיטת מודעות לפוריות עם אבי נוימן 

מנחה בשיטת המודעות לפוריות ,ארומתרפיסטית ומורה לקונדליני יוגה

 

על הסדנא - הכרות עם המחזוריות שלנו השפה של הגוף והשיטה

את הווסת הבאה תחווי אחרת עם מירב שרמן 

מביאה את הבשורה לווסת נשית ואקטיבית, כמו שהטבע התכוון. אקדמאית, מפתחת שיטת שרמן ללמחזור קל וקצר, תומכת לידה מוסמכת. מכשירה מנחות בשיטת שרמן.

 

על הסדנא - 

הדרך להתנהלות טבעית ובריאה בימי הווסת. מסתבר שכל הסיפור הוא אחר לגמרי ממה שאולי חשבנו ("ככה זה", "בעצב תלדי בנים"), ושיש ביכולתנו להקל ולקצר (פחות ימים, פחות כאבים, פחות אמצעי ספיגה, פחות עצבים) דרך חיבור לגוף ושיתוף פעולה איתו, תוך שמירה על רצפת האגן. בסדנה נלמד להבין מהי התבונה הנשית הטבועה בגוף שלנו ונקבל 3 כלים משמעותיים להתנהלות אחרת.

חינוך למיניות בריאה עבור ילדים ומתבגרים עם דפנה פלר

עובדת סוציאלית. מנחת מודעות לפוריות. מנחה נוער, מורים והורים לחינוך למיניות בריאה. מחברת הספר "מתבגרת באהבה"

על הסדנא -

נבין את משאלתו של הדור הצעיר, נעבור על נושאי המיניות הבריאה על פי גילאים ונקבל ידע כלים, שפה וחיזוק לביטחון כדי להפוך לכתובת משמעותית.

שמ"פ וזוגיות: תקשורת כמפתח לקרב בן הזוג אל השיטה - עם מיכל שונברון

בין המייסדות של שמ"פ בישראל. מעבירה סדנאות מאז 1986. מעבירה קורסים להכשרת מנחות מאז 2006. חברה בועדת הסמכת מנחות בעולם מטעם האיגוד המקצועי של שמ"פ (AFAP). . . מתרגשת מהקהילה שלנו ומהעשייה של כל המנחות שפועלות בארץ. ממשיכה להגשים חזון: העצמת נשית ע"י חיבור לשפת הגוף, למחזוריות חיובית, לאהבה עצמית, ולמיניות צומחת ובריאה.

 

הסדנה מיועדת לכל אישה השואפת לאחריות משותפת ולבן זוג כשותף פעיל ביישום שמ"פ. נשתף בנסיונות ובחוויות שלנו ונבחן מספר דרכים להגברת שיתוף פעולה מעשית של בני הזוג בכל מה שקשור ליישום שמ"פ. נגלה את החשיבות של הקשבה הדדית ותקשורת מהלב כמפתחות לחיזוק התמיכה והמעורבות של הגבר וגם לחיזוק האינטימיות.

 

 

תזונה לאיזון הורמונאלי - מאור סולו

נטורופתית והרבליסטית מתמחה באיזון הורמונלי נשי. 

 

בואי נדבר על הקשר הישיר בין המזון שאנו צורכות לבין ההמחזור שלנו. ואיך בעזרת שינויים קלים אפשר ליצור שינוי גדול. הבנת המנגנונים ואיך אני יכולה בעצמי להשפיע. בהרצאה נתייחס גם לנושא של שחלות פוליציסטיות, מחזורים לא סדירים וכאבי ווסת. 

מיניות נשית וחשק מיני עם אבישג מאיה זלוף

מנחה לטנטרה, מיניות מקודשת ושאמניזם. מלווה נשים וזוגות בתהליכי שיקום והעצמת החשק המיני. מפיקת את פסטיבלי הנשים "אש נשית" ו"רוח. אדמה. אישה". מנחה לשיטת מודעות לפוריות בקורס אינטרנטי. 

 

על ההרצאה - מחקר של שנים ועשרות מעגלי נשים מאות שיחות על החשק המיני החמקמק, עולה , יורד ומשתנה. הרצאה זו מתאימה לכל מי סובלת מירידה בחשק המיני, העלמות, הרדמות או רק חוששת מעתיד שכזה. איך ניתן לתחזק, לשמור ולהעצים את החשק המיני גם בזוגיות ארוכת שנים. 

תזכורת למה לאהוב ואיך להבין את ההפרשות עם אליענה יהודה 

פסיכותרפיסטית גופנית ומנחה של שיטת המודעות לפוריות התמקדות ומיניות - מוסמכת ארגון ההתמקדות העולמי בניו-יורק ריפוי כאב, העצמת חשק ויצירת אינטימיות מקרבת Dream Therapy | האקומי

 

על ההרצאה - העמקה יישומית: חידוד ניואנסים שאולי נשכחו בהבנת דפוס השתנות ההפרשות במהלך המחזוריות החודשית, ההיגיון מאחורי האסטרוגן בחלון הפוריות, מה עלול להשפיע ולאתגר את הבנת ההפרשות ועוד... לצד העמקה חווייתית: שיח בריא ופתוח לריכוך עמדות שאולי טרם הספקנו לשחרר ביחס לדבר כל כך טבעי.

ואגינה וגינקולוגיה: התלכנה שתיהן יחד? עם שרון אורשלימי

דוקטורנטית לניהול מערכות בריאות באוניברסיטת בן גוריון, בעלת MA במגדר, בעבר חקרתי את התחום של חוויות של נשים עם כאבים ביחסי מין וכיום חוקרת מדיניות תכנון משפחה במערכת הבריאות ודפוסי שימוש באמצעי מניעה בישראל. מחנכת למיניות בריאה, יועצת לבחירת אמצעי מניעה ומלווה נשים ונערות בהליכים של הפסקת הריו יזומה.

 

הסדנא תעסוק במפגש של נשים עם הממסד הרפואי, בדגש על הרפואה הגינקולוגית, ותיתן כלים מעשיים לשיפור החווייה במפגש הגינקולוגי ובכלל

מסע אל המעבר (me'ever) - איילת בוכניק 

מדברת עם נשים על עצמן 

 

ההרצאה מתאימה לנשים בגילאי 38-55
הזמנה למבט מאיר על השנים בהן אנו עוברות לאיטנו לזמן הלא-מחזורי שלנו... נפגוש את האופן בו תהליך גופנפשי עמוק ועוצמתי מזמין אותנו למפגש כן, בהיר ואמיץ בתוך תעלת הלידה של עצמנו, להיוולד אל המעבר.

עיסוי רחם ואמבט אדים על פי ארוויגו עם נטע שחר 

נטע שחר, מטפלת בעיסוי רחם בשיטת ארויגו, מלווה נשים בתהליכי חיבור עצמי ונשי, תהליכי פריון, הריון ולידה. מנחה מוסמכת של שיטת המודעות לפוריות, ומנחת סדנאות נשים בנושאי תבונה נשית ובריאות האישה.

 

נלמד על הרחם כמרכז האשה, כיצד ניתן לתמוך ברחם ומדוע זה חשוב. נלמד על אמבט אדים- טקס ריפוי לאשה ולרחם, ונסיים במדיטציית חיבור לרחם.

האישי הוא פוליטי? על הרחבת מעגלי המודעות הנשית עם תמר אוחנה

מנחה מוסמכת של שיטת המודעות לפוריות בשבע השנים האחרונות. מלמדת את חכמת הגוף הנשי בפורומים שונים, רוקדת קונטקט, רעיה ואם לשלושה.

 

על הסדנא- 

מפגש שיח המזמין התבוננות באפשרות של כל אחת מאיתנו להרחיב את מעגל ההשפעה שלה. רובנו מרגישות ששמ"פ שינתה את חיינו, פתחה לנו ערוצי הבנה, התבוננות וקשב חדשים. כעת נשאל, איך תוכל כל אחת ואחת ליצור פעולה במרחב הציבורי בזכות התובנות החדשות.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.