אש נשית על הסדנאות
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

מתי?

20-22.6.2019

יום חמישי ב16:00 

עד שבת ב18:00

מקום?

מרכז אישתר במושב עין ורד (ליד נתניה) במקום פרטי בין הפרדסים 

מחיר?

החל מ- 690 של 3 ימים של חוויה משמעותית והתפתחות

פירוט קצר על כל סדנא

חיבורים

עם ראדיקה גאיה 

בואי נכיר אחת את השניה דרך תנועה, מבט, מגע נעים ומשחק. נכיר את הגבולות שלנו ואיך לתקשר אותם, נעיז לבקש, לסרב, להתבונן ונתחבר אל עצמינו ואחת אל השניה.

מתחברות למקור

עם מאיה חציר 

בסדנה נפגש עם הפIת שלנו, המקדש שלנו, השער שלנו. נתחבר לשפה שלה, נקשיב לה ונזוז איתה. נזכר איך להביא את העוצמה והחוכמה שלה לחיים שלנו.

 מעגל ההסכמה

עם מעין גרבר 

מעגל ההסכמה על פי בטי מרטין מלמד אותנו לשים לב מה קורה בדינאמיקה בתוך מפגש. מתי מתרחשת דינאמיקה מעצימה ומתי היא מחלישה ואיך אפשר לשמור על הגבולות שלנו ולהשאר בתוך מעגל הרצון והשמחה.

שבט נשי - יחד נשי   תנועה נשית

עם שירי חפץ

הגוף שלנו נמצא איתנו כל הזמן. הוא זז, נושם ומספר לי מה קורה בתוכי. לפעמים הגוף יודע לפני שהמחשבות שלנו מספיקות להתנסח. דרך תנועה וריקוד באימפרוביזציה נכיר, ניפגש, נשתחרר, נשחק ונתנסה בהקשבה לגוף שלי ושל הפרטנרית. מה בא לי בגוף עכשיו? בואי נגלה!

הסודות הכמוסים של השדיים

עם סאננד ורדה לב אש

שדיים.. גיליתי שכמעט כל אישה עסוקה עם השדיים שלה...קטנות מידי...גדולות מידי...איך להבליט ואיך להסתיר...ובעיקר האם נוח לי עם השדיים שלי? וכמה עונג אני מסכימה להרגיש? מזמינה אותך למסע באוירה אינטימית ותומכת לחלוק, לעשות שלום...לגלות את העוצמה והיופי לחגוג, ולהלך בעולם זקופה!!!

 אמבט אדים ליוני

עם עינת לב

איפה ממוקמת הרחם שלך? איך זה משפיע על לבך, רגשותייך והווסתות שלך? נעסוק בכל אלו ונתנסה באמבט אדים ליוני

מסיבת כירבולים 

עם שרון כרמל 

בואי לתרגל מרחב של תקשורת בהירה ותשומת לב למה שהכי נכון לך. בואי לתרגל להקשיב לגבולות שלך ולתקשר אותם כלפי חוץ

בואי לחוות מגע אוהב, מזין ומפנק. 

חוזרות בתשוקה

עם סמדר מילר

האם התשוקה חייבת לדעוך בקשרים ממושכים? ממש לא! בהרצאה ממוקדת וחשובה נחשוף את השער למ^יניות מעמיקה ומקרבת שרק משתבחת עם השנים.

יוגה טנטרה מסורתית

עם מאיה חציר

יוגה רכה ופותחת. תרגול קשוב מאוד שטוב גם למתחילות וגם למתקדמות

דיוקן יוני עדין ופרוע

עם דינה ארגוב 

נצלול יחד, שבט אחיות, ונפגש עם היוני שלנו בדרך מרעננת ויצירתית. נצייר אחת את השניה מתוך התבוננות אינטימית ואוהבת באיבר המקודש שלנו שהוא שער לעונג ולחוכמה. נחווה הוקרה ליופי, המגוון והעוצמה של הנשיות שלנו - כך שנוכל ללמוד אחת מהשניה כל כך הרבה. אין צורך בנסיון ציור כלשהו!

 

*נא להביא בד לכיסוי

מדיטצית קונדליני

עם רותם רם 

מדיטציה בתנועה של שעה ב4 שלבים, להנעת אנרגיית החיים בגוף (קונדליני) לבריאות, חיוניות ושמחה. 

מדיטציה שחשוב להכיר במסלול לפיתוח האו - רגזמיות

כשיוני פוגשת יוגה

עם תמי אריאלי

כשיוגה פוגשת יוני התרגול הופך יותר עמוק. נשימת יוני מחברת שוב ושוב אל הגן הנעלם, מעוררת בו חיות ומדריכה את טווחי התנועה הנכונים לכל גוף. התרגול פותח זוויות עמוקות באגן, בגב ובמפרקי הגוף. עוצמת היוני מאחדת חזרה את כל חלקינו אל בסיס האם.

סודות הריקוד החושני

עם עדי רובין

סדנת תנועה חושנית שתאפשר לך לחוות שחרור, תחושת נוחות בתוך העור של עצמך, חופש ואת היכולת לרקוד את מי שאת בחופשיות ובעונג. כל תנועה יכולה להיות חושנית אם תצקי בה את הרגש המתאים. למידת התנועות נעשית באופן חוויתי יחד עם תנועות וכלים שישמשו אותך גם מחוץ לסדנה. מתאים למי שרוצה לחזק את הבטחון העצמי, הבטחון המ^יני, את החופש לרקוד משוחררת, את היכולת להיות באנרגיה מפלרטטת עם החיים! אתן לך עוגנים בתנועה כדי שלמוח יהיה במה להיאחז ~בדרך שלך לבטא את עצמך~ 

הכירי את הכוח שלך

עם מיכל מעיין דון 

בואי לגלות שאת הרבה יותר חזקה ועוצמתית ממה שאת חושבת שאת!! בסדנה נתרגל הפעלה העוצמה הרגשית האנושית נשית שלנו, עוצמה שתעמוד לרשותנו כאשר נעצים את החוויות המ^יניות שלנו. כל עיסוק במ^יניות נשית ובמיניות בכלל עובר דרך חסימות ותגובות רגשיות חזקות. הבחירה להיות אישת מתפתחת מ^ינית היא בראש ובראשונה בחיה להיות אישה מתפתחת רגשית. בואי לקבל כלים דרמטיים בפשטותם ויעילותם לתהליכים אלו, כלים להפעלה רגשית.

הביוגרפיה המינית שלי 

עם תמר אגמון 

השבט הנשי מתכנסת ליצירת מארג מרפא של הסיפור המ-יני שלנו. זהו סיפור עתיק יומין ורחב יריעה, שארוג מהמון סיפורים אישיים, שונים זה מזה ודומים בדיוק. נתכנס לסדנת כתיבה, בה כל אשה תזכה באפשרות לחלוק את סיפורה, לקבל הקשבה מלאת חמלה ואמפטיה, ולקבל בחזרה את סיפורה האישי כתוב עבורה. כל אשה תהיה לאשת ריפוי עבור רעותה.

הפצע המיני שלי 

עם נגה מיבר 

איך זה שאותו דפוס שלנו ביחסים ובמי-ניות מופיע פעם אחר פעם? איך זה שבני הזוג שלנו, למרות שהתחלפו, מפגישים אותנו עם אותו כאב? האם יתכן שאנחנו מבקשים לזמן לעצמינו את אותם סיפורים שוב ושוב? למה שנעשה את זה, הרי זה גורם לנו סבל נוראי.. הגוף שלנו אוגר חוויות טראומטיות, ושומר אותן לזמן אחר, נוח ובטוח יותר. כשהזמן הזה מבשיל, משהו בנו יחפש לשחזר את האירועים שקרו בעבר כדי למצוא דרך להתמודד איתם ולצרוב מחדש בתודעה חוויה של ניצחון מול מה שהגוף שלנו זוכר כבלתי אפשרי להתמודד איתו. בסדנה נשתמש בקונסטלציה כדי לצלול אל הזיכרון של הגוף במטרה לפגוש את פצעים שלנו, נטייל במימדי זמן אחרים וניצור ריפוי על ידי חיווט מחדש של האוטומטים שלנו.

 הסרת השריון

עם Deva mukta

Deep Female Dearmoring, brings us to the deep source of personal blockages, remove them and allow to open to natural bliss

we will learn how to remove physical and energetic blockages in our and our partner's body in order to let the energy flow freely

הסדנא תתקיים באנגלית

אנטומיה אינטימית 

עם תמר אוחנה

בסדנה נפגוש את ההיכל, הכלי שבתוכו מוחזק השפע הנשי - האגן ואבריו השונים נתבונן במערכת הרבייה, נלמד על חלקיה השונים, ועל התפקוד הפיזיולוגי והאנרגטי של כל חלק. נכיר את הבסיס של שיטת המודעות לפוריות, ונבין איך כל אישה יכולה ליצור קשר אינטימי יומיומי ואמין בנוגע לפוריות שלה בזמן אמת.

*שיטת מודעות לפוריות מאפשרת לכל אישה למנוע או להשיג הריון באופן טבעי

אור על האורגזמה

עם תאה בר שלום 

"אופס אני גומר... אופס היא לא הספיקה..." או-רגז-מה, זיוף או-רגז-מה, שפי^כה נשית, או-רגז-מה נרתי^קית, דגד-גנית, ג'י ספו^ט, איי ספוט, אור-גז-מת גרון, לב, לגמור ביחד. מזמינה אותך למעגל שיחה ושיתוף אותנטי, אמיתי, פתוח וממלא על מ^יניות ועל אור-גז-מות. בואי להקשיב לאחיותייך, בואי לספר את חוויותיך, בואי ללמוד את מה שאת עוד לא יודעת.

התעוררות- מיניות לנשים מעל 50 

עם איריס יוטבת

התעוררות.
את לא לבד. בואי עם סקרנות ללמוד את יתרונות ואתגרי ההתבגרות החושנית. אפשר ורצוי להתאהב בחיים מחדש גם בגיל 50, 60, ו 70.
BE SEX-Y - LIVE LONGER AND BETTER!!

מלך האריות - ריפוי המיניות הגברית

עם איילת סלע הררי ואלינור כהן

גברים נוטים להביא למי^ניות שלהם את איברי המ^ין ולהשאיר בחוץ את היכולת להגיע לחושניות וארו-טיקה גופנית , הם חווים קושי להכניס את הרגש ואת הרוחניות. בסדנא נלמד תקשורת אוהבת ואינטימית עם הגבר שלנו , נלמד איך להפוך אותו למלך במקום לצפות ממנו כל הזמן שישתנה. נקבך כלים מעשיים לריפוי הלינגאם ויכולת ההתמרה של הגבר להעביר את האנרגיה המינית מהאגן אל הלב. נעזור להם להסיר את השריון ולהכיר את הפגיעות והרכות שבהם.

שוברות שתיקה

עם פליאה ברי

נשים רבות סובלות מכאב באיבר המ^ין. נשים רבות שותקות ולא מרבות לדבר על התופעה. במרחב אינטימי זה אני אספר את סיפור מסע ההחלמה שלי מהכאבים, איך למדתי להתחבר ולהקשיב לאיבר המ^ין שלי, ואיך הכאבים יכולים להיות דווקא שער למקפצת התפתחות והעצמה מי-נית. ואני מזמינה את כולנו- לשבור שתיקה ביחד. נדבר על על אותם הכאבים שאנחנו נושאות  באיבר המ^ין שלנו, מכל סיבה שהיא. נדבר על ההתמודדות וההשפעות של הכאבים על שאר ההוויה שלנו, ועל הבושה. ואיך אפשר דווקא מתוך הכאב הזה-להתחבר עמוק אל עצמינו- ולהקשיב לריפוי שהיא מבקשת מאיתנו.

מקדש חושים

עם נעמי כחילה

מקדש לגוף הנשי שלך. נקדיש תשומת לב והקשבה לשפת הגוף , נלמד לתת ולקבל מגע באזורים ארוגניים ונעורר את החושים השונים באמצעות גירויים של ריח טעם צליל ומגע כך שתוכלי להתחבר לאישה החושנית שאת ולאפשר לזרימת אנרגייה של עונג ואו-רגזמ-יות באופן משוחרר וחופשי.

אלה פוגשת אלה

עם ליפז נוי 

מרחב שבו נשים חוקרות עם השניה אינטימיות, תקשורת אותנטית, רומנטיקה, מגע ויחסים. מקדש שבו נוכל להתענג מהיופי של כל אישה עם הייחודיות והגוון שלה. מקדש שבו נוכל לממש את הסקרנות שיש לנו, ולאזור אומץ לבדוק מה מתרחש מעבר לגוף הפיזי והאנרגטי שלי, ולפגוש אלה עם הגוף הפיזי והאנרגטי שלה. מקדש שבו נוכל לסגוד ולתת את הכבוד לאיברי המ^ין הנשיים -לש-דיים, לרחם, ליוני! מקדש שבו אנחנו נפגשות ~ לב אל לב , אשה אל אשה, אלה אל אלה ~ מקדש נועז שמתאים לכל הרמות - למתחילות שרוצות לקחת את הזמן , ולהרפתקניות שרוצות למתוח את גבולותיהן.

העונג שלך בידיים שלך

עם מעין גרבר ואבישג מאיה זלוף 

המ^יניות הטבעית שלנו שוכנת כמו חומר רדום צפון בתאי גופנו... ממתינה שנזכר בה. במהלך חיינו כל כך הרבה שכבות של מידע, חוויות, דרישות ומסרים מתלבשים על גוף התשוקה שלנו כך שלעתים זה נדמה כאילו אין לנו גישה לשם. אני מזמינה אותך לבוא להתקלף, לבוא להזכר, במהות החייתית, הפראית והרכה שמתחת להכל. בואי לפגוש את עצמך, להגיד לעצמך כן - כן מותר, כן אני ראויה, כן מגיע לי... עונג. בואי להשיל מהבושה, מההתניות , מהריצוי... בואי לעשות עם עצמך אהבה.

*עי^רום אופציונאלי

*מגע אופציונאלי

*נא להביא סדין וכיסוי

*נא להביא שמן 

מ-יניות נשית 

עם אבישג חיה כספי

הסדנה מיועדת לך. את, שיודעת שבתוכך שוכנת אישה מ-ינית ועוצמתית שמחכה להתעורר ולהתחבר לרבדים עמוקים וחבויים בעצמה. נשיות עגולה, רחמית, אינטואיטיבית, יוצרת חיים, תרתי משמע. נתחיל את הסדנה בשיחה על מהי נשיות. מי הייתה המודל הנשי שלי בבית. מהן ההתניות שירשתי ואיך זה בא לידי ביטוי ביחסים עם עצמי, בן/בת הזוג שלי והסביבה. מהי מי-ניות נשית? למה אישה אמורה להוביל את מעשה האהבה? איך עושים זאת? התהליכים החווייתיים כוללים ריקוד בטן, חיבור לגוף ולארוטיקה, סוגי מגע, איך אישה יכולה ללמד את עצמה להגיע לאור-גז-מה נרתיקית? כל זאת ועוד, בסדנה שהיא פשוט מתנה לעצמך. חובה לכל אישה.

Chakra sound meditation

עם תאה בר שלום

מדיטציה בה אנו משתמשות בקול ובויברציה הנוצרת כדי לאזן ולפתוח את מרכזי האנרגיה בגוף. לזרימה הרמונית של אנרגית החיים בתוכינו

Advanced chakra reading

with Deva mukta

we all will experience our authentic female energy states, connecting them with the chakra system. Together we will change the patterns of our states with our authentic sensations and release the basic life mechanism of your body

הסדנא תתקיים באנגלית

*נא להביא סדין וכיסוי

ריקוד חופשי נשי

עם רותם רם 

זוהי הזמנה לחובבות הריקוד וחקירת תנועת הגוף על כל רבדיו דרך מוזיקה מגוונת וצבעונית והנחייה עדינה נצא למסע של שעה וחצי . כל אחת עם עצמה, יחד במרחב. מעבר בין תרבויות, בין צלילים לדממה בין רגשות ובין עולמות. מרחב פתוח לחקור ולבטא, לפרוק ולעבד במלאות דרך התנועה והקול. כל אחת בדרכה שלה, בצבעה הייחודי הריקוד החופשי משמש ככלי להתבטא בחופשיות גם מחוץ לרחבת הריקודים, להמציא את עצמינו מחדש פעם אחר פעם, לפתח את היצירתיות, לעורר את שמחת החיים והיכולת לנוע במקצבים השונים של החיים... אין צורך בניסיון, בידע או בחוש קצב

עוצמת המיניות בריקודי בטן

עם נעמי כחילה

נלמד להניע את האנרגייה המינית בחופשיות ובהנאה באמצעות טכניקה של ריקודי בטן , צעדים ותנועות ותירגול עם רצפת האגן ונשחרר את האישה החושנית והפראית בחגיגה לגוף ולנפש

נשימות טנטריות וחדירה אנרגטית

עם ראדיקה גאיה

נלמד נשימה טנ.טרית- מעגלית להטמרה ופיזור אנרגיה בגוף. נלמד לקשר את הנשימה לאנרגית ארוס, בהתחלה כל אחת עם עצמה, ולאחר מכן נחלוק עם אשה נוספת. נלמד מהו גוף אנרגטי? וכיצד אפשר להניע ארוס ולעשות אהבה בלי לגעת בכלל...

לאו דווקא קונבנציונאלי

עם ענבל שקד

בשנים האחרונות אנו עדים לכך שיותר ויותר אנשים בוחנים ואף יוצאים מהתבנית המוכרת של זוגיות מונוגמית הטרוסקסואלית. מדוע אנשים בוחרים לפתוח את מערכות היחסים שלהם? האם יש קשר בין עמידות הקשר למקומו על הקשת שבין מונוגמיה לפוליאמוריה? כמטפלת זוגית ומשפחתית המתמחה בתחום זה, אספר על סוגים שונים של מערכות יחסים לא קונבנציונאליות, על אתגרים המאפיינים מערכות מסוג זה ואתן מקום מיוחד לחוויה הנשית בקשר.

נשימה וארוס

עם אבישג מאיה זלוף 

נשימה היא המפתח לאו-רגזמ-יות, אקסטטיות ועונג.

בואי לשחק, לנסות, לחקור ובעיקר לנשום. איך נשימה ואירוטיקה מתחברות בתוך ריקוד פנימי.

כל אחת מתרגלת עם עצמה 

*עי^רום אופציונאלי

*נא להביא סדין וכיסוי

*נא להביא שמן 

הנקודה החמה 

עם נגה מיבר ומעין גרבר (פרטים בקרוב)

 

*עי^רום אופציונאלי

*מגע

*נא להביא סדין וכיסוי

*נא להביא שמן

שינוי אמונות של התת מודע

עם אילנה גולדשטיין

אמונות ודפוסים לא מודעים שרכשנו בילדותינו, שלמדנו מהורינו, מהסביבה, מטראומות והתנסויות חיים, מנהלים אותנו ומשפיעים עמוקות גם על חיי המ^ין והאהבה שלנו. היכולת שלנו לחוות אהבה, לחוות עונג, לתת ביטוי למי^ניות ולאהבה שלנו ועוד ועוד. בסדנה זו נלמד איך אפשר לתכנת מחדש את תת המודע באמונות מעצימות ומקדמות שתאפשרנה לנו לחיות את חיינו כנשים שמממשות את עצמן את מינ^יותן ואת החיים באופן מלא.

היכרות והכנה לביצת ג'ייד

עם אפרת וולפסון

סדנה חוויתית וייחודית שבה תלמדי מהו תרגול ביצת הג'ייד, למה היא נקראת 'חברתה הכי טובה של האישה', ותחווי כמה מתרגילי הבסיס של התרגול, ע''פי שיטת ד'זילה (של ד''ר סעידה, המנחה המובילה בעולם לתרגול הביצה )

חיבור לכהנת האהבה

עם מיכל מעין דון 

יש בנו, הנשים, זיכרונות עתיקים שבהם סקס הוא הרבה יותר ממה שאנחנו מכירות, שסקס הוא מעשה אהבה מקודש, שהגוף שלנו הוא מקדש. אנחנו נזכרות שאנחנו כוהנות אהבה ושכוחנו ויכולותינו לרפא, לקסום קסמים ולחולל מציאות הולך ומתעורר בנו. בואו לעבור יחד חניכה לכוהנת האהבה שאנחנו, בואי להיזכר יחד!

*עירום אופציונאלי

*מגע אופציונאלי

אזלו הכרטיסים, למי שרוצה כרטיס כדאי להציץ באירוע הפייסבוק למקרה שמישהי מבטלת 

לבחירתך 2 אפשרויות.

1. לסמס את שמך ושאלתך לוואטסאפ ולקבל תשובה כתובה 050-6789911

2.למלא את הפרטים ונחזור אלייך בשיחת טלפון

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.